Přihlásit Registrace

Napsali o nás

Ohodnoť nás

Napište nám, jaké byly Vaše zkušenosti, zda jste měli obavy systém využít, jestli jsme Vám pomohli a ušetřili jste, co byste přidali, změnili apod.
Každý názor nás velmi zajímá, i když nebudeme moct každý návrh zohlednit.

7.1.2019
Děkuji za obstarání další zásilky, která byla vpořádku doručena.
PV
15.12.2018
Po měsící využívání služeb jsem maximálně spokojený. Především komunikace je perfektní, na spojení zásilek se dá vždy dohodnout dle velikosti krabic. Všem doporučuji a týmu MC pošty děkuju za spolupráci.
Michal Š.
14.12.2018
Dakujem vam za supersluzbi a za supergenialnu komunikaciu.
Spolupracovalo sa smi s vami prjemne, a budem vas dalej doporucovat.
Adéla
29.11.2018
moje prvni zkusenost a musim rict ze naprosto skvela. doporučuji.
Zbyněk
26.11.2018
Znovu, velká spokojenost.
Tomáš K.
9.11.2018
Výborná skúsenosť tovar bol doma na Slovensku za 4dni. Môžem len odporučiť.
Jakub K
25.10.2018
Využil jsem tuto službu poprvé a jsem velmi spokojen. Pokud potřebujete poradit, okamžitě reagují a ochotně pomůžou i v pátek pozdě večer. Samotné zpracování, bylo bleskové. V úterý, ve 14 hod. mi přišla zásilka do skladu, do hodiny bylo vše nachystáno k odeslání. V mém případě jsem objednával běžné spotřební zboží, které u nás stojí 4 500 Kč. V zahraničí jsem ho koupil za 1900 Kč i s poštovným! Přeji hodně štěstí a těším se zase příště.
Tomáš. K
24.9.2018
Rád bych poděkoval panu Kapicovi a jeho týmu za velmi pečlivé zkompletování - přebalení mých křehkých zásilek z Německa. Balíčky byly ve správně velké vnější krabici velmi dobře vycentrovány a ze všech stran zajištěny vycpávkami proti poškození. Tak přesně si představuji dobrou službu zákazníkovi. Děkuji a ať se Vám daří!
Pavel V.
24.8.2018
Všechny roky, kdy jsem čas od času kupoval něco v Německu, jsem škemral u prodejců, zda by neposlali k nám do Protektorátu. Někdo občas svolil, ale většinou ne. Ale i pokud souhlasili, tak to bylo drahé, těžší věci ani nemělo smysl kupovat. Měl jsem toho plné zuby a "risknul" jsem mcposta.cz Jejich služby jsou naprosto dokonalé. Jsou rychlí, dokonale poctiví, mají nízké ceny a nevezmou si od Vás ani korunu navíc. Např. když párují několik zásilek a mají někde zbytečnou krabici, tak Vám ji dají za korunu-dvě a neúčtují poplatek dle ceníku. Opravdu se nemusíte bát, jsou to skvělí lidé, dokonalí profesionálové.
Jan
20.8.2018
Využívám McPoštu,je to výborná instituce,hlavně když odesílatel posílá zboží pouze po Německu,tak se to ohromně hodí.
Petr
14.8.2018
Osobně mohu jen doporučit. Promptní servis, den-dva po doručení zásilky kurýrem do skladu jsem měl zboží u sebe. To by ale byla standardní služba. Nadstandardní služba a velmi vstřícný přístup ke klientovi bylo to, že mi bez problémů vyřídili duplicitní zásilku, kterou dodavatel poslal. Vše vyřídili, zboží vrátili (a dodavatel mi už potvrdil, že mi vrací peníze, že vrácenou zásilku v pořádku dostal). A to vše naprosto bez problémů, velmi vstřícně a ochotně. Za mne tedy 10 z 10. Velmi doporučuji.
Ivan Civín
2.7.2018
Prostě super. Objednala jsem si vakuovací stroj z německa . Poštovné z německa do ČR 3 tis.Proto jsem poprvé zkusila Mcpostu . Poštovné přes Mcpostu 927 kč a to jen proto ,že šlo nadrozměrnou zásilku a přišla na paletě .I tak mě nabídli ,že stroj mohou přebalit a poslat za ceníkové ceny. Rychle komunikují,poradí, přispůsobí a hlavně dělají vše pro to aby zásílka došla v pořádku. Mohu jen doporučit!
Růžičková
30.5.2018
Děkuji za vaši seriózní práci při balení a zajišťování přepravy mých zásilek.
Pavel V.
17.5.2018
Chci vyjádřit opět moc velké poděkování za služby které poskytujete,rychle,seriozně a bezproblémově...včetně skvělé komunikace ..Díky Radek Reddy Kroc, Kreyson Memorial
Radek Reddy Kroc
28.4.2018
Velká pochvala pro pan Kapice, který velmi ochotně komunikoval s německými dopraci při doručení sedačky a křesla z Francie do Německa a pak do Čech. Maximální spokojenost, vynikající komunikace, vřele doporučuji McPostu
Radka M.
|< < 6 7 8 9 10 11 12 > >|