Přihlásit Registrace

Napsali o nás

Ohodnoť nás

Napište nám, jaké byly Vaše zkušenosti, zda jste měli obavy systém využít, jestli jsme Vám pomohli a ušetřili jste, co byste přidali, změnili apod.
Každý názor nás velmi zajímá, i když nebudeme moct každý návrh zohlednit.

5.6.2024
So službou McPošta, som veľmi spokojný. Zásielky boli vždy rýchlo preposlané, za prijateľnú sumu. Rovnako aj kontakt s podporou, odpoveď mi vždy prišla do pár minút a to aj mimo štandardnej pracovnej doby. Veľká spokojnosť!
Pavel Š.
10.5.2024
Velmi vstřísný přístup, s čímkoliv poradí, spojí zásilky tak, aby bylo co nejlevnější poštovné. Za mne bez chybičky!👍
Slávka
22.4.2024
Naprostá spokojenost. Parádní služby, skvělá komunikace. Moc rád využiji znovu a doporučím dál. Díky!
Vilém F.
22.3.2024
Služby McPošty rozhodně doporučuji. Využívám už několik let, ať už při odesílání zásilek do DE nebo přeposílání z DE. Oceňuji bezvadnou a milou komunikaci a vstřícnost k zákazníkovi, snahu vyřešit každý problém. Děkuji!
Lenka
2.2.2024
MCPosta je nejlepsi! Rychle zpracovsni baliku. Vzdy prijemna komunikace, jak po telefonu, tak i pres mail. Moc dekuji za vstricnost a ochotu vzdy vyhovet zakaznikovi.
Marie L
28.11.2023
McPoštu využívám už několik let a nikdy nenastal jediný problém. Profesionální přístup a skvělá komunikace je důvod, proč jejich služby využívám dlouhodobě. Občas i vyzvedávám osobně v jejich skladu a ochotně pomáhají s nakládkou. Díky za spolupráci.
Christos Seizis
20.11.2023
Zdravím a dík za perfektnú a spoľahlivú službu - využil so službu 2x a vždy rýchlo a spoľahlivo doručené. Skrátka SUPER !!!
JAN
15.11.2023
Absolútne profesionálne služby a ochotný servis.
Vždy bezproblémové doručenie.
Ladislav T.
2.11.2023
Nechal jsem si přeposlat jednotky stovek zásilek. V podstatě bez problémů a když se nějaký objevil, McPošta za to nemohla. Děkuji celému týmu za skvělou práci
Jan Stašek, Praha
18.9.2023
Přes McPoštu mám přeposlaných již 120 zásilek... Co víc dodat.
Petr Minařík
24.8.2023
Jelikož je za mnou již více než pětiletá spolupráce s touto společností a více než 400 přeposlaných zásilek, myslím že jsem již získal dostatečná data pro hodnocení, které shrnu jen do několika následujících slov: spolehlivost, rychlost, vstřícnost, důvěra a dobrá cena. Jestliže se rozhodnete být zde, nebude litovat!
Martin P.
8.8.2023
Som naozaj rád, že sa mi pred niekoľkými rokmi podarilo nájsť McPoštu, urobil som už viacero objednávok a vždy je to výborná skúsenosť. Ďakujem.
Martin
26.7.2023
Perfektný, spoľahlivý, ochotný tým. Určite využijem služby aj nabudúce a všetkým odporúčam.
Zoe
12.7.2023
Uplne skvela sluzba, rychle spracovanie zasielok. Plna spokojnost.
Linda
10.7.2023
Prvotní obavy záhy vystřídala spokojenost a nadšení. Perfektní služba pro nákupy zboží, které prodejci nezasílají do ČR a nebo ano, ale za vysoké částky. Navíc pohodlné spojíte několik drobných nákupu v jednu jedinou zásilku s vyzvednutím v z-boxu. Super služba. Mohu jen a jen doporučit.
Rudolf
1 2 3 4 5 6 7 > >|