Přihlásit Registrace

Tipy na nákupy

AmazonebayshpockZalandoebay kleinanzeigenMediaMarktMangofoot lockerLidltoysRusAlnaturaABOUT YOUBaby WalzC&AVintedDM drogerieEdekasaturnH&MIkeaOBIOTTOREWEmyToysAuto-Teile-UngerLimangoWayfairVeepeeBonprixPearlKfzteile24NotebooksbilligerBestsecretErnstings
Většinu těchto značek asi znáš. Je to samozřejmě ale jen malý výběr toho, co je na německém trhu zajímavé. Jistě znáš mnoho dalších zajímavých e-shopů. Klidně nám napiš, rádi je sem přidáme. Když si všimneme nového zajímavého e-shopu, uvedeme ho v okně "Aktuálně".

Podívej se např. na seznam TOP 100 německých e-shopů podle obratu za rok 2021 (zdroj EHI Retail Institut GmbH*): *EHI se v Německu již 70 let zabývá průzkumem maloobchodu.

Další dlouhé seznamy podle kategorii najdeš např. i na stránce Top Shop 2022 nebo na stránce Online-Shops auf dem Prüfstand.

Pro nás je velmi důležitý zákaznický servis! Když budeš cokoliv shánět, nebo jinak potřebovat poradit s nákupem, neváhej o zavolej / napiš nám, uděláme, co budeme umět, abychom ti pomohli!