Přihlásit Registrace

Napsali o nás

Ohodnoť nás

Napište nám, jaké byly Vaše zkušenosti, zda jste měli obavy systém využít, jestli jsme Vám pomohli a ušetřili jste, co byste přidali, změnili apod.
Každý názor nás velmi zajímá, i když nebudeme moct každý návrh zohlednit.

9.12.2022
Dobrý den, jen bych vás chtěl pochválit. Takovou rychlost evidence nových zásilek, množství možností dopravy a přehlednost webu jsem neviděl u žádných z konkurenčních webů. Děláte dobrou práci. Jen tak dál! Budu už používat pouze vás
Jiří
7.12.2022
Ze začátku jsem měl trochu pochybnosti použít tuto službu. Udělal jsem však první objednávku z německého e-shopu, kde neposílají do ČR.
Cena produktu byla velmi výhodná v porovnání z cenami v ČR. Vše proběhlo velmi dobře, balíček mi přišel docela rychle do zásilkovny.
Musím opravdu doporučit tuto službu všem! Přeji MCPoště hodně spokojených zákazníků. :-) 😊 Díky moc.
Tomáš
6.12.2022
Další velký plus - přeji hezké svátky a brzy naviděnou
Václav
21.11.2022
Vyzkoušela jsem teď teprve jednou a vše klaplo na 1. Je to super. Už mám připravený nový nákupní seznam😊😊😊děkuji ☺️ ☺️ ☺️, Michala
Michala
7.11.2022
Naprosto profesionalni sluzby!!! Pan Kapic vzdy reaguje temer okamzite a vzdy se vyresi ihned a na jednicku!! Velka spokojenost a za to diky!!!
Jirina J.
20.10.2022
Profesionalita na místě, opět 100% služby
Václav
4.10.2022
Jako vždy - PERFEKTNÍ SLUŽBY - není co vytknout ,Václav V.
Václav
3.10.2022
MC-pošta??? Nemá chybu. Komunikace i služby na vysoké úrovni. Jednoduché, levné. Posílání zboží ze států EU přes Německo s využitím MC pošty je podstatně levnější než přímo do ČR. Příklad Dánsko ČR 399,-- DKK; Dánsko Německo pouze 99,-- DKK...
Venca
8.9.2022
Dlouhodobě nakupuji přes MC-poštu a jsem velice spokojena. Jednoduché a přehledné nastavení, rychlé dobití kreditu a odbavení zásilek.
No, a určitě i úspory. Německo je prostě větší trh, a obchodníci musejí zvládat tlak konkurence, nemůžou si totiž dovolit zvedat ceny tak rychle, jak je tomu u nás, zejména v poslední době.
Naposledy jsem zkusila nákup na bazaru, ebay-kleinanzeigen, (na sbazar.cz a bazoš.cz bylo to hodně drážší bohužel), a také to funguje, i když musíš používat překladač pro komunikaci.
Táňa
23.8.2022
Zatím jsem tuto službu vyzkoušela jen jednou, ale jsem maximálně spokojená. :) Děkuji.
Ellie
15.7.2022
McPoštu používám už skoro rok.
Takhle nějak si přestavuji dobře fungující službu.
Funguje zcela spolehlivě "neviditelně" dle zavedených pravidel. Balíčky či balíky přijímáte či někdy i vracíte zcela samozřejmě, bez jakýchkoli komplikací.
Pokud však nějaká komplikace nastane, pan Kapic a jeho tým ji řeší neskutečně nadstandardním způsobem a přístupem.
Zjevně je jejich práce baví. Mohu rozhodně doporučit.
Děkuji a ať se Vám daří.
Jaroslav Antoň
2.7.2022
Službu jsem vyzkoušela poprvé a jsem velmi spokojená. Milý, nápomocný zákaznický servis, rychlé dodání. Určitě využiji opakovaně :)
Hana V.
31.5.2022
Se společností McPošta.cz mám výhradně pozitivní zkušenosti, které vyplývají z dlouhodobé spolupráce při využívání služby přeposílání zásilek z Německa.
Pavel V.
24.5.2022
McPoštu využívám několik let, a kdykoliv byl problém s doručením zásilky, tak mi pomohli s komunikací s dopravcem i celním úřadem v Německu. Moc děkuji za ochotu a rychlou reakci, velice si toho vážím:-) Děkuji p. Hermane a p. Kapici. Službu McPošta mohu jen doporučit.
Jana B.
20.5.2022
McPošta je spolahlivá služba, veľmi spolahlivé a rýchle jednanie. Používám od roku 2021 odoslaných cca 90 balíkov, rýchle dodanie balíkov.
Rozhodne odporúčam. Píšem už druhú recenziu lebo si to zaslúžia.
Ondrej J.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|