Přihlásit Registrace

Napsali o nás

Ohodnoť nás

Napište nám, jaké byly Vaše zkušenosti, zda jste měli obavy systém využít, jestli jsme Vám pomohli a ušetřili jste, co byste přidali, změnili apod.
Každý názor nás velmi zajímá, i když nebudeme moct každý návrh zohlednit.

6.12.2022
Další velký plus - přeji hezké svátky a brzy naviděnou
Václav
21.11.2022
Vyzkoušela jsem teď teprve jednou a vše klaplo na 1. Je to super. Už mám připravený nový nákupní seznam😊😊😊děkuji ☺️ ☺️ ☺️, Michala
Michala
7.11.2022
Naprosto profesionalni sluzby!!! Pan Kapic vzdy reaguje temer okamzite a vzdy se vyresi ihned a na jednicku!! Velka spokojenost a za to diky!!!
Jirina J.
20.10.2022
Profesionalita na místě, opět 100% služby
Václav
4.10.2022
Jako vždy - PERFEKTNÍ SLUŽBY - není co vytknout ,Václav V.
Václav
3.10.2022
MC-pošta??? Nemá chybu. Komunikace i služby na vysoké úrovni. Jednoduché, levné. Posílání zboží ze států EU přes Německo s využitím MC pošty je podstatně levnější než přímo do ČR. Příklad Dánsko ČR 399,-- DKK; Dánsko Německo pouze 99,-- DKK...
Venca
8.9.2022
Dlouhodobě nakupuji přes MC-poštu a jsem velice spokojena. Jednoduché a přehledné nastavení, rychlé dobití kreditu a odbavení zásilek.
No, a určitě i úspory. Německo je prostě větší trh, a obchodníci musejí zvládat tlak konkurence, nemůžou si totiž dovolit zvedat ceny tak rychle, jak je tomu u nás, zejména v poslední době.
Naposledy jsem zkusila nákup na bazaru, ebay-kleinanzeigen, (na sbazar.cz a bazoš.cz bylo to hodně drážší bohužel), a také to funguje, i když musíš používat překladač pro komunikaci.
Táňa
23.8.2022
Zatím jsem tuto službu vyzkoušela jen jednou, ale jsem maximálně spokojená. :) Děkuji.
Ellie
15.7.2022
McPoštu používám už skoro rok.
Takhle nějak si přestavuji dobře fungující službu.
Funguje zcela spolehlivě "neviditelně" dle zavedených pravidel. Balíčky či balíky přijímáte či někdy i vracíte zcela samozřejmě, bez jakýchkoli komplikací.
Pokud však nějaká komplikace nastane, pan Kapic a jeho tým ji řeší neskutečně nadstandardním způsobem a přístupem.
Zjevně je jejich práce baví. Mohu rozhodně doporučit.
Děkuji a ať se Vám daří.
Jaroslav Antoň
2.7.2022
Službu jsem vyzkoušela poprvé a jsem velmi spokojená. Milý, nápomocný zákaznický servis, rychlé dodání. Určitě využiji opakovaně :)
Hana V.
31.5.2022
Se společností McPošta.cz mám výhradně pozitivní zkušenosti, které vyplývají z dlouhodobé spolupráce při využívání služby přeposílání zásilek z Německa.
Pavel V.
24.5.2022
McPoštu využívám několik let, a kdykoliv byl problém s doručením zásilky, tak mi pomohli s komunikací s dopravcem i celním úřadem v Německu. Moc děkuji za ochotu a rychlou reakci, velice si toho vážím:-) Děkuji p. Hermane a p. Kapici. Službu McPošta mohu jen doporučit.
Jana B.
20.5.2022
McPošta je spolahlivá služba, veľmi spolahlivé a rýchle jednanie. Používám od roku 2021 odoslaných cca 90 balíkov, rýchle dodanie balíkov.
Rozhodne odporúčam. Píšem už druhú recenziu lebo si to zaslúžia.
Ondrej J.
20.3.2022
McPoštu mohu vřele doporučit. Je s nimi perfektní domluva, mají rozumné ceny a dokáží vyhovět i nestandardním požadavkům.
Ctibor
20.3.2022
McPoštu jsme využili letos poprvé, chlapům z McPosty patří velký dík.
Moc nám pomohli při pátrání po balíčku, který ztratilo německé DHL.
Jsme rádi, že jsme si vybrali za partnera právě tuto firmu.
Pavel Šafka
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|