Přihlásit Registrace

Napsali o nás

Ohodnoť nás

Napište nám, jaké byly Vaše zkušenosti, zda jste měli obavy systém využít, jestli jsme Vám pomohli a ušetřili jste, co byste přidali, změnili apod.
Každý názor nás velmi zajímá, i když nebudeme moct každý návrh zohlednit.

20.12.2021
Opätovne veľká spokojnosť.
Peter Š.
7.12.2021
Veľmi spolahlivé a rýchle jednanie. V porovnaní s inými firmami majú viac možností na preoslanie zásielky a celkovo komunikácia je vedená na ochotnej a profesionálnej úrovni. Rozhodne odporúčam.
Marko Paluch
6.12.2021
Tuto službu využívám poprvé a byl jsem velmi mile překvapen ochotou a rychlou reakcí p. B. Hermana a p.Kapice při řešení problému s registrací u německého dodavatele. Vše bylo p. Hermanem dořešeno k naprosté spokojenosti.
Takhle si prostě představuji dodávanou službu.
Jirka
28.10.2021
Tuto službu využívám několik let a s maximální spokojeností. 👌 Přeposílání je rychlé, přehledné a za super cenu. Jsem dlouholetý spokojený zákazník, který McPostu doporučuje svým známým, ale nemá potřebu psát recenze na web. Jenže tentokrát jsem měl "přeposílací oříšek" a McPosta to zvládla výborně. 👍 Proto velké díky a spoustu dalších spokojených zákazníků.
Radim
21.10.2021
Naprosto úžasná služba a přístup. Již mám účet pár let a občas nějaký obchod neposílá do ČR. A když posílají do Německa, tak mám jasno 🙂 Odešlu na “moji” adresu, oni převezou a pošlou naší poštou 🤍 Takže za pár korun navíc můžu objednat cokoliv. Navíc jsem teď měla balíček a chyběl mi kredit a oni mi to poslali a teprve pak požádali o srovnání zůstatku. Naprosto úžasný přístup!!!
Používám hlavně pro Amazon nebo UK obchody. Díky moc a buďte i nadále tak skvělý ❤️
Jitka
13.10.2021
... už som si myslel, že tú knihu sa vôbec nepodarí kúpiť, potom som skúsil McPostu, no a ono to naozaj vyšlo. Odporúčam a ešte raz ďakujem.
Martin
30.8.2021
S objednávkou som bol maximálne spokojný a chystám sa urobiť ďalšiu. Ďakujem
Roman
18.8.2021
100% spolehlivost, vstřícnost, rychlost. Naprosto excelentní služba, bez jediné chybičky. Mohu jedině doporučit, za mě EXCELENT 🙂👍
Lucie F., Praha
16.8.2021
Konečně nemusím řešit, který e-shop posílá do ČR a který ne. V mnoha případech i vyjde přeposlání přes McPostu levněji, než zásilka přímo z Německa. Perfektní služba.
Břeťa
29.4.2021
Služba funguje naprosto perfektně, není absolutně co vytknout. Vážím si toho. Díky!
Jan Chmel
20.4.2021
Špičková služba, využívam pravidelne.
Peter Š.
15.4.2021
Společnost McPosta jsem začal využívat v březnu roku 2021. Ze začátku jsem byl jako vetšina lidi trochu nedůvěřivý, ale vše se změnilo v okamžik poslání prvního balíku - od té doby jsem přes psolečnost do ČR převezl řádově 10 balíků, přičemž hodnota kždého byla 1-2 tis. €.

Důvody mé spokojenosti: McPosta je rychlá, transparentní společnost, která má neobvykle rychlou reakci na podpoře zákazníků, která Vám odpoví na sebemenší a sebeblbější otázku. Taktéž se snaží jakýkoliv Váš požadavek vyřešit k Vaší spokojenosti.

Dokonce jsem byl telefonicky kontaktován, že mnou vybraný způsob přepravy není vhodný pro hodnotu zasíláné zásilky a bude vhodnější tuto volbu změnit. Za tento prozákaznícký a PROAKTIVNÍ přístup, kdy se společnost snaží problémy řešit dřévě než vzniknou, je výborný a řekl bych, že do České republiky se snad i nehodící :-))
Petr B
7.4.2021
Zatiaľ som veľmi spokojný, zo začiatku som mal trochu obavy, ale tie zmizli po prvom doručenie balíku, balík má vyšiel na celkovo 6,5€ (158 kč) cez zasielkovnu na Slovensko, po prijatí balíka na adresu Mcposty mi balík došiel o dva dni, čo je celkom slušné, som celkom rad že som nemusel využiť DPD alebo Geis tak to vychádza okolo 250kč, odporúčam určite hľadal som aj iné firmy ale u nich platíte ešte len 4€ za prevzatie balíka a plus dalších cca 7 EUR za dopravu.
Kamil
29.3.2021
Super komunikace a vstříctnost 100% jen tak dál.
Roman
27.3.2021
Jako vždy, 100% spokojenost,
Václav V.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|