Přihlásit Registrace

Napsali o nás

Ohodnoť nás

Napište nám, jaké byly Vaše zkušenosti, zda jste měli obavy systém využít, jestli jsme Vám pomohli a ušetřili jste, co byste přidali, změnili apod.
Každý názor nás velmi zajímá, i když nebudeme moct každý návrh zohlednit.

20.3.2022
McPoštu mohu vřele doporučit. Je s nimi perfektní domluva, mají rozumné ceny a dokáží vyhovět i nestandardním požadavkům.
Ctibor
20.3.2022
McPoštu jsme využili letos poprvé, chlapům z McPosty patří velký dík.
Moc nám pomohli při pátrání po balíčku, který ztratilo německé DHL.
Jsme rádi, že jsme si vybrali za partnera právě tuto firmu.
Pavel Šafka
8.3.2022
McPoštu používám od roku 2018. Všechny zásilku (dosud jich bylo 14) přišly rychle a naprosto v pořádku. Jedná se o spolehlivou službu. Vždy je to hlavně o lidech - a lidé z McPošty jsou vzorem pro všechna ostatní povolání. Velký dík. Všem doporučuji.
Jitka
28.1.2022
Tuto službu využívám již dlouho, ale teď poprvé jsem měl problém s doručením zásilky německým DHL. S dodáním zásilky a komunikací s DHL mi pomohli p Herman a p. Kapic a za to jim patří můj dík. Službu McPošta mohu jen doporučit.
Martin Plachetka
11.1.2022
McPošta je super. Spolehlivá služba, velice přátelské a vstřícné jednání. Používám opakovaně od roku 2017 a mohu vřele doporučit.
Martin H.
20.12.2021
Opätovne veľká spokojnosť.
Peter Š.
7.12.2021
Veľmi spolahlivé a rýchle jednanie. V porovnaní s inými firmami majú viac možností na preoslanie zásielky a celkovo komunikácia je vedená na ochotnej a profesionálnej úrovni. Rozhodne odporúčam.
Marko Paluch
6.12.2021
Tuto službu využívám poprvé a byl jsem velmi mile překvapen ochotou a rychlou reakcí p. B. Hermana a p.Kapice při řešení problému s registrací u německého dodavatele. Vše bylo p. Hermanem dořešeno k naprosté spokojenosti.
Takhle si prostě představuji dodávanou službu.
Jirka
28.10.2021
Tuto službu využívám několik let a s maximální spokojeností. 👌 Přeposílání je rychlé, přehledné a za super cenu. Jsem dlouholetý spokojený zákazník, který McPostu doporučuje svým známým, ale nemá potřebu psát recenze na web. Jenže tentokrát jsem měl "přeposílací oříšek" a McPosta to zvládla výborně. 👍 Proto velké díky a spoustu dalších spokojených zákazníků.
Radim
21.10.2021
Naprosto úžasná služba a přístup. Již mám účet pár let a občas nějaký obchod neposílá do ČR. A když posílají do Německa, tak mám jasno 🙂 Odešlu na “moji” adresu, oni převezou a pošlou naší poštou 🤍 Takže za pár korun navíc můžu objednat cokoliv. Navíc jsem teď měla balíček a chyběl mi kredit a oni mi to poslali a teprve pak požádali o srovnání zůstatku. Naprosto úžasný přístup!!!
Používám hlavně pro Amazon nebo UK obchody. Díky moc a buďte i nadále tak skvělý ❤️
Jitka
13.10.2021
... už som si myslel, že tú knihu sa vôbec nepodarí kúpiť, potom som skúsil McPostu, no a ono to naozaj vyšlo. Odporúčam a ešte raz ďakujem.
Martin
30.8.2021
S objednávkou som bol maximálne spokojný a chystám sa urobiť ďalšiu. Ďakujem
Roman
18.8.2021
100% spolehlivost, vstřícnost, rychlost. Naprosto excelentní služba, bez jediné chybičky. Mohu jedině doporučit, za mě EXCELENT 🙂👍
Lucie F., Praha
16.8.2021
Konečně nemusím řešit, který e-shop posílá do ČR a který ne. V mnoha případech i vyjde přeposlání přes McPostu levněji, než zásilka přímo z Německa. Perfektní služba.
Břeťa
29.4.2021
Služba funguje naprosto perfektně, není absolutně co vytknout. Vážím si toho. Díky!
Jan Chmel
|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|