Přihlásit Registrace

Napsali o nás

Ohodnoť nás

Napište nám, jaké byly Vaše zkušenosti, zda jste měli obavy systém využít, jestli jsme Vám pomohli a ušetřili jste, co byste přidali, změnili apod.
Každý názor nás velmi zajímá, i když nebudeme moct každý návrh zohlednit.

25.9.2017
Hodně mých zákaznic žije v Česku a já žiju v Německu. Často se stává, že rozesílám i 5 balíků z DE do CZ a nebýt McPošty, tak se mi to sakra prodraží :) pracovníci jsou milí, odpovídají velmi rychle, vždy trpělivě vysvětlí, jsou skvělí! Takhle má firma fungovat!
halibar
20.9.2017
Vynikajici sluzba, kterou muzu jen doporucit. Levna a spolehliva. A podpora ochotne vyresi i pozadavky, se kterymi by me jinde poslali do jistych mist...
Petr Medek
16.9.2017
Perfektni služby, můžu jen doporučit, budu využívat i nadále.Kupoval jsem v Německu kolo a druhý den jsem měl kolo doma i když krabice byla trošku větší:)
Radek Florián
15.9.2017
good Service, nice guys, supportive, quick. Thanks McPosta!
Stephen
15.9.2017
Alles bestens, danke euch. Ich werde euch weiter empfehlen und nutzen. Gruß
Mike
15.9.2017
Neskutečné, zprávy o přeposlání zásilek z McPošta na domovskou adresu jsem dostával ještě dříve, než potvrzení o dodávce v Německu od tamního prodejce...
Netuším kolik zásilek McPošta denně zpracuje, ale musí to být zřejmě velký a koordinovaný tým, když to všechno takhle šlape.
Jen tak dále
Richard
14.8.2017
Ochotní, spoľahliví. Odporúčam 10/10
Andrej
11.7.2017
Velká spokojenost. Ochota, spolehlivost, informovanost o zásilkách. Děkuji celému týmu za práci a p.Kapici za příjemné a milé jednání.
Jana Švecová Jarková
7.7.2017
Připojuji se k názorům ostatních, že od této firmy a jejích pracovníků by si měli vzít příklad ostatní! Za poslední 3 měsíce jsem přes McPošta obdržel přes 70 balíků, žádný se neztratil, žádný se nepoškodil, vše vždy velmi rychlé a profesionální, logické a inteligentní chování, naprosto špičková komunikace. Pro mne osobně je neocenitelná možnost přesměrování zásilek z Amazonu (i odkudkoliv jinud) do místní Zásilkovny a úhrada služeb McPošta formou dobírky. Považuji se za hnidopicha a kdyby zde bylo co vytknout, jakkoliv nepatrného, tak bych to udělal, ale prostě není co! Naopak - před touto firmou pokorně smekám a přeji jí mnoho let úspěšného podnikání.
Robin
13.4.2017
MC pošta je prostě nejlepší....všem doporučuji
laštovka
6.4.2017
Dobrý den,

to co momentálně předvádí tým společnosti mcposta.cz nemá v nabité konkurenci obdoby. Nevycházím z úžasu, jakým profesionálním, nekompromisně rychlým servisem a osobním zainteresováním všech je možno fungovat. Velice si vážím okamžitých zpětných vazeb a řešení mezních situací, kdy je potřeba neprodleně jednat. Jedním slovem RESPEKT a pokračujte prosím v takto nastaveném trendu.

S pozdravem

manažer
JB
30.3.2017
Super komunikace , to je člověk na správném místě vše vyřeší rychle a spolehlivě, takhle by to mělo vypadat. Skvělá služba díky za ní. Z majitele by si měli vzít ponaučení ostatní podnikatelé v CZ.
Jirka N.
15.3.2017
Jednoduše řečeno - jsem moc ráda, že tato skvělá služba existuje - velká spokojenost. Díky
Martina Kinder
24.2.2017
Jsem absolutně nadšený, všechny zakázky, včetně 14 balíkové zásilky z německé IKEA byly vyřízeny bleskově. Majitel firmy pracuje bez ohledu na víkendy, odpověď na email dorazí vždy obratem. Pokud je cokoli nejasného, zazvoní mobil.
Asi nejlepší dosilatelství, s jakým jsem kdy pracoval. S každou objednávkou pracuje velice individualizovaně. Choulistěvější zboží je pečlivě dobaleno a zásilka opatřená velkými nápisy , které by pochipil i orngutan, umístěnými tak, aby spediční služba nemohla zásilku jakkoli poškodit.
Rolando
23.1.2017
musím chválit..a doporučit.
Pavli
|< < 8 9 10 11 12 13 14 > >|